www.grupadoradcza.com.pl

Skorzystaj
z Naszej oferty czytaj więcej

Aktualności

październik
112010

Wieści z firmy

Z dniem 7.10.2010 r. GRUPA DORADCZA Wojciechowski & PARTNERZY uzyskała wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie.
11.10.2010 r. otrzymaliśmy wiadomość, że nasza firma spełniła wszystkie kryteria stawiane przez WUP w Olsztynie instytucją szkoleniowym starającym się o wpis do RIS. WUP w Olsztynie wysoko ocenił naszą bazę szkoleniową (sale wykładowe, pomieszczenia warsztatowe i wyposażenie dydaktyczne), doświadczenie zawodowe i pedagogiczne naszej kadry trenerskiej (12 zatrudnionych wykładowców w tym 2 z tytułami doktorskimi oraz 10 z wykształceniem wyższym kierunkowym / wykształceniem podyplomowym oraz wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinach, w których prowadzą szkolenia) oraz proponowane przez nas programy szkoleniowe (w bieżącym roku kalendarzowym 2010 w naszej ofercie było ponad 50 bloków tematycznych / bloków szkoleniowych - nadal rozbudowujemy zakres i tematykę naszych szkoleń).
Dzięki certyfikacji i uzyskanej ocenie z dniem 7.10.2010 r. należymy do wąskiego grona instytucji szkoleniowych, które mogą prowadzić szkolenia finansowane ze środków publicznych / budżetowych - szczegóły w zakładce o firmie / certyfikaty.